O akci

Máte raději Mojito nebo Cuba Libre? Ochutnejte jak tyto a další skvělé drinky s hlavní ingrediencí, autentickým kubánským rumem, míchají ti nejlepší z nejlepších. HAVANA CLUB TOUR DE BAR k vám přiváží unikátní halovou party, na které se během jediné noci budou předhánět ti nejzručnější barmani z vašeho regionu. Taneční parket zároveň zaplní mix nejlepší muziky v podání rezidentních djs Pavla Bidla, Chrise Sadlera a hostů. Atmosféru umocní audiovizuální show využívající nejmodernější led technologie a návštěvníci se mohou těšit i na doprovodné programy a show. 

Na akcích s logem HAVANA CLUB TOUR DE BAR si na své zaručeně přijdou nejen milovníci míchaných drinků, ale také skvělé zábavy. Jde však zejména o soutěž vašich nejoblíbenějších podniků a pozor: vyhrává ten, který svými drinky dokáže zaujmout nejvíce návštěvníků. Bude to právě váš oblíbený podnik? O tom rozhodnete jen vy přímo na akci! 

Předchozí ročníky HAVANA CLUB TOUR DE BAR navštívilo téměř 40 tisíc lidí a o jejich přízeň usilovala stovka nejlepších barů v ČR. Třetí ročník postupně zavítá do Ostravy, Prahy, Brna a Pardubic. 

Koktejly bez autentického kubánského rumu? Asi těžko!

Generálním partnerem barmanského klání je Havana Club, značka autentického kubánského rumu, který jako jediný po více než šedesát let reprezentoval vrcholné know-how maestros roneros Kuby na světové scéně prémiových destilátů a je uznávaným základem řady koktejlů, k nimž patří např. Mojito či Cuba Libre. Kvalitní ingredience proto budou i povinnou součástí koktejlů, kterými budou soutěžící podniky lákat návštěvníky turné.nahoru
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tento web vytvořilo studio Upnet Multimedia www.pijsrozumem.cz