Novinky

Kdo má lepší barmany – Pardubice nebo Hradec Králové?
Dva „věční rivalové“, východočeská města Pardubice a Hradec Králové dostanou další příležitost k porovnání sil. V pátek 19. dubna poměří své barmanské umění zástupci vyhlášených podniků těchto dvou měst v soutěžní přehlídce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. O ví

Barmany z vybraných koktejlových barů a podniků z Pardubic a Hradce Králové čeká výzva v podobě náročné soutěže HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. V pátek 19. dubna večer se budou za improvizovanými bary v pardubické ČEZ aréně pořádně otáčet a snažit se ke svému barovému pultu přilákat co nejvíce návštěvníků. Z vítězství se nakonec bude moci radovat ten soutěžní podnik, který za celou noc namíchá nejvíce lahodných drinků jako Havana Mojito, Cuba Libre a dalšís autentickým kubánským rumem Havana Club. O vítězi rozhodnou samotní návštěvníci svou přízní jednotlivým soutěžícím podnikům.

Z Pardubic se zde představí klub Áčko, Che's café-bar, Gimlet Music Bar, Patapuf bar, Road Cafe, kavárna U čtyř prstů, St. Patrick a Quentin's pub & bar. královéhradeckých podniků se soutěže zúčastní Podvobraz Music Club a Level Music Club. Upoutávku s představením soutěžících podniků najdete zde: www.youtube.com/watch?v=E7VePXwynPU&feature=youtu.be. Aktuální ročník soutěže již navštívil Ostravu, Prahu a Brno. Každá zastávka přilákala několik tisíc návštěvníků. „Putovní barmanskou přehlídku pořádáme již potřetí a letos se setkáváme na všech zastávkách s rekordní návštěvností. Podle dosavadních reakcí očekáváme, že i na pardubickou akci přijde velký počet milovníků míchaných drinků a skvělé zábavy,“ říká Jiří Tomaško, jeden z pořadatelů akce.

Pardubická HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 nabídne kromě atraktivní barmanské show také kvalitní hudební program včetně zahraničního hosta. Jak vypadají večírky v horkém Karibiku, ukáže českému publiku kubánský zpěvák Dariel, kterého v jeho Fresh Reggaeton show na podiu doprovodí svůdné tanečnice i instrumentální doprovod. Za mixpultem se během večera vystřídá česká djská špička včetně Chrise Sadlera, Pavla Bidla, Mania a Subgata. Chybět nebude ani východočeský hudební projekt Elektrohands. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologií.

14.04.2013

nahoru
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tento web vytvořilo studio Upnet Multimedia www.pijsrozumem.cz