Novinky

Velký mejdan HAVANA CLUB TOUR DE BAR míří do Brna
Kam v moravské metropoli vyrazit na skvělý a kvalitně připravený drink? Zkuste ochutnat ty, které vám namíchají barmani z těch nejlepších brněnských podniků na soutěži HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Podpořte svého favorita v pátek 29. března na Výstavišti Brno

 Jedinečná akce, která současně spojuje barmanskou show a hudební mejdan HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3, již třetím rokem putuje po velkých českých a moravských městech, aby našla ty nejlepší barmany. Po Ostravě a Praze navštíví 29. března Brno. Barmani z deseti soutěžících podniků budou muset po celý večer míchat jeden drink za druhým s  autentickým kubánským rumem Havana Club. Vítězem se stane ten, komu se podaří přilákat ke svému pultu co nejvíce návštěvníků. O přízeň milovníků Mojita, Cuba Libre a dalších budou usilovat tyto soutěžící podniky: Amsterdam Grill Bar, Bastila, Club 007, Fléda, Teepee, Havana Club Bar, Malibu Bar, Mersey, Two Faces a 7 nebe.

Podpořit barmany přijede také srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE, který se stane hlavním lákadlem hudebního programu akce. Jeho vystoupení plní kluby po celém světě, skladby z jeho studia patří k top výběru snad každého DJ a na spolupráci s ním stojí hudebníci frontu před jeho studiem. Atmosféru horkých karibských nocí připomene vystoupení kubánského zpěváka Dariel v jeho Fresh Reggaeton show s doprovodem. Za mixpultem je vystřídá osvědčená DJská sestava z předchozích akcí HAVANA CLUB TOUR DE BAR ve složení Chris Sadler, Pavel, Bidlo, Manio a zástupci brněnské hudební scény.

10.03.2013

nahoru
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tento web vytvořilo studio Upnet Multimedia www.pijsrozumem.cz