Novinky

Prahu a Brno rozpálí srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE
Dechberoucí barmanské show, chutné drinky a zábava naplno, tolik slibuje mejdan HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Praze a Brnu nabídne přehlídku barmanských es vyhlášených podniků, ale také kvalitní hudební program s unikátním hostem světově uznávaným Dj a produce

Plní kluby po celém světě, jeho skladby patří k top výběru snad každého DJ a na spolupráci s ním stojí hudebníci „frontu“ před jeho studiem. Srbský hudebník a producent Marko Milicevic, známý pod uměleckým jménem Gramophonedzie, bude exkluzivním hostem pražské a brněnské zastávky HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3.

Jeho hudební dráhu raketově odstartoval hit „Why Don´t You“ se swingovým popěvkem od zpěvačky Peggy Lee. Tato skladba dlouhou dobu bodovala v žebříčcích radií ve Velké Británii i jinde v Evropě, a podle některých jde o vůbec největší klubový hit roku 2009. S kombinací houseových rytmů, chytlavých retro melodií a výrazných vokálů se Gramophonedzie „trefil do černého“!. Důkazem je i fakt, že klip „Why Don´t You“ získal na Youtube více než 8,5 milionu zhlédnutí!

Gramophonedzie má na svém kontě okolo dvacítky dalších skvělých skladeb. Úspěch zaznamenal např. se skladbami „Brazilian“ (Nocturnal Groove) www.youtube.com/watch?v=RoI90nPI_54 nebo „Outta My Head“ (Oxyd) www.youtube.com/watch?v=sVVXkPROBkA, které patří k nejžádanějším trackům z jeho produkce na hudebním portálu Beatport. Daří se mu i na poli remixů, udělal téměř 40 předělávek např. od The Muthfankas („Gotta Hold On Me“), Professor Green („I Need You Tonight“), Kraak & Smaak, Marco Nastic a dalších.
V roce 2010 talent Gramophonedzie ocenila soutěž MTV European Music Awards v kategorii „Best Adria Act“ a byl spolu se jmény jako Enrique Inglesias, Swedish House Mafia současně nominován na titul „Best European Act“. Originalitou své hudby si Gramophonedzie získává fanoušky po celém světě. Jeho pracovní diář je plný zastávek od Hong Kongu, po Austrálii, ale slyšet ho hrát můžete také v exotické Indonésii, Brazilii či Dubaji.
Za mixpultem ho během večera vystřídají Djs Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio a další interpreti. Žhavé rytmy přímo z rozpáleného Karibiku přiveze kubánský zpěvák Dariel ve své Fresh Reggaeton show spolu s tanečníky a hudebníky.
Více informací: www.facebook.com/TheGRAMOPHONEDZIE/info; www.gramophonedzie.com; www.myspace.com/gramophonedzie

10.03.2013

nahoru
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tento web vytvořilo studio Upnet Multimedia www.pijsrozumem.cz