Novinky

Kdo má lepší barmany – Pardubice nebo Hradec Králové?
Dva „věční rivalové“, východočeská města Pardubice a Hradec Králové dostanou další příležitost k porovnání sil. V pátek 19. dubna poměří své barmanské umění zástupci vyhlášených podniků těchto dvou měst v soutěžní přehlídce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. O ví

14.04.2013 Celý článek »

Než vyrazíte na brněnskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR3, je dobré vědět...
- start 21:00 - vstup od 18 let - vstup do areálu BVV branou č. 1 - parkování zdarma před areálem BVV

28.03.2013 Celý článek »

Velký mejdan HAVANA CLUB TOUR DE BAR míří do Brna
Kam v moravské metropoli vyrazit na skvělý a kvalitně připravený drink? Zkuste ochutnat ty, které vám namíchají barmani z těch nejlepších brněnských podniků na soutěži HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Podpořte svého favorita v pátek 29. března na Výstavišti Brno

10.03.2013 Celý článek »

Prahu a Brno rozpálí srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE
Dechberoucí barmanské show, chutné drinky a zábava naplno, tolik slibuje mejdan HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Praze a Brnu nabídne přehlídku barmanských es vyhlášených podniků, ale také kvalitní hudební program s unikátním hostem světově uznávaným Dj a produce

10.03.2013 Celý článek »

Havana Club Tour de Bar míří do Prahy!
Hlavní město nabízí největší koncentraci skvělých barů, hudebních klubů a koktejlových podniků. HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 představuje unikátní barmanské klání 10 vyhlášených podniků z daného regionu, skvělou zábavu, vystoupení originálních umělců a audiov

18.02.2013 Celý článek »

Připomeňte si atmosféru ostravské soutěže
Barmani bez oddechu míchali jeden drink za druhým a návštěvníci si pochutnávali na lahodných koktejlech. Roztančený parket, žhavé kubánské rytmy a usměvavé tváře, prostě zábava, jak má být!

28.01.2013 Celý článek »

Vítězem první zastávky v Ostravě se stal tým baru Co kdyby
Třetí ročník naší soutěže odstartoval v pátek pátek 23. 11. regionálním kolem v Ostravě. Během celé páteční noci se barmani 10 vyhlášených podniků Ostravska pořádně otáčeli za svými barmanskými pulty na Výstavišti Černá louka.

30.11.2012 Celý článek »

Videopozvánka soutěžících podniků – Ostrava
Máš chuť na Mojito, Cuba Libre nebo snad Havanassimu ? Už 23. listopadu ti tyto chutné drinky namíchají nejlepší barmani z 10 vyhlášených podniků v Ostravě. Jak se umí ohánět s shakerem a lahvemi prvotřídního kubánského rumu, předvedou v unikátní soutěži.

09.11.2012 Celý článek »

Velká show HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 míří do Ostravy!
Ostrava je městem, kde to v noci opravdu žije. Představte si však, že se ty nejlepší podniky sejdou na jednom místě a jejich barmani zde mezi sebou změří síly. Taková je hlavní myšlenka unikátní akce s názvem HAVANA CLUB TOUR DE BAR.

25.10.2012 Celý článek »

Menší změna v plánu Havana Club Tour de Bar. Začínáme Ostravou, ale Brno zkrátka nepřijde. Nebojte se ;-)
Na základě aktuální situace na trhu jsme nuceni přesunout brněnskou zastávku Havana Club Tour de Bar na 29. března 2013. Další část tour zůstává v platnosti, takže se těšíme, že to 23. listopadu v Ostravě rozjedeme v Havana stylu! Díky za pochopení.

20.10.2012 Celý článek »

Konec léta, konec festivalů, ale ne zábavy!
Festival Mácháč uzavřel letošní festivalovou sezónu a nyní nastává pravý čas vrátit se zpět do klubů a hal. Stejný produkční tým, který pro vás připravil letošní mejdan na pláži Máchova jezera, pro vás chystá halovou akci HAVANA CLUB TOUR DE BAR.

18.09.2012 Celý článek »

Unikátní soutěž HAVANA CLUB TOUR DE BAR startuje nový ročník
Originální i osvědčené míchané drinky, zruční barmani v akci a k tomu skvělá hudba v podání předních DJs. Nejlepší zábavu nabízí netradiční přehlídka regionálních barů a podniků s názvem HAVANA CLUB TOUR DE BAR.

18.09.2012 Celý článek »

nahoru
© 2012 Všechna práva vyhrazena. Tento web vytvořilo studio Upnet Multimedia www.pijsrozumem.cz